Siyez Unu 5 Kg. 97,00 TL - Kastamonu Depo
  • Siyez Unu 5 Kg. 97,00 TL - Kastamonu Depo
  • Siyez Unu 5 Kg. 97,00 TL - Kastamonu Depo
Siyez Unu 5 Kg.
97,00 TL

Ata Tohumu Siyez Buğdayı Unu

Miktar

Favori listesine ekle

>97 puan/1,94 TL kazanın 97 puan/1,94 TL kazanın (Harcanan her 1,00 TL = 1 puan, 1 puan = 0,02 TL indirim)
Ürününüz teslim edildiğinde, 1,94 TL değerinde kupona dönüştürülebilecek toplam 97 puan kazanacaksınız .
Sepetinize 200,00 TL lik ürün ekleyin Ücretsiz Gönderim kazanın!

Ücretsiz gönderim SÜRAT ve UPS KARGO için geçerlidir. 

Kastamonu Siyez unu, bugün kullanılan unun atası olarak bilinir. Kaplıca buğdayı olarak bilinen ve Kastamonu’da yetiştirilen siyez  buğdayının geçmişi ise yaklaşık 12 bin yıl öncesine kadar dayanır. Dünyanın ilk buğdayı olan siyez buğdayının genetiği değiştirilmemiştir. Lifli yapısı ve besleyici özelliklerinden dolayı beyaz un yerine kullanımı tavsiye edilen siyez unu beyaz una göre çok az miktarda gluten içerir.

B vitaminleri bakımından oldukça zengin olan siyez unu A ve E vitaminleri de içerir. Faydalı birçok mineral içeren siyez unu lif içermesi ile sindirim sistemine de oldukça faydalıdır. Selenyum fosfor, demir, magnezyum, folik asit ve çinko mineralleri içeren siyez unu beslenme uzmanları tarafından da faydalı karbonhidratlar olarak nitelendirilir ve beyaz ekmek yerine tüketilebilir.

Siyez Ununu güvenilir ve bu işin üreticisi olan firmalardan almanızı tavsiye ederiz. Siyez Buğdayını çiftçiden doğrudan alarak, kabuk soyma işleminden sonra Siyez Ununu kendi bünyesindeki Taş Değirmende Normal Siyez Unu ve Tam Buğday (Kepekli) Siyez Ununu üreterek Kastamonu Depo üzerinden satışa sunan Devrekani Deva Gıda Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, toptan ve perakende Siyez Unu uygun fiyatı ile tüm bayi ve tüketicilere sunmaktadır. 

8682655055189
984 Adet

-------------

Yorumlar

Şu an müşteri yorumu yok.

Yorumunuzu yazın

Siyez Unu 5 Kg.

Ata Tohumu Siyez Buğdayı Unu

Yorumunuzu yazın
-