Organik Sertifikalı Alıç Sirkesi 1000 ML. 111,00 TL - Kastamonu Depo
  • Organik Sertifikalı Alıç Sirkesi 1000 ML. 111,00 TL - Kastamonu Depo
  • Organik Sertifikalı Alıç Sirkesi 1000 ML. 111,00 TL - Kastamonu Depo
  • Organik Sertifikalı Alıç Sirkesi 1000 ML. 111,00 TL - Kastamonu Depo
Organik Sertifikalı Alıç Sirkesi 1000 ML.
111,00 TL

Alıç Sirkesi Doğal Fermante. 

Ev Yapımıdır.

Ana maya kullanılarak Üretilmiştir. 

Miktar

Favori listesine ekle

>111 puan/2,22 TL kazanın 111 puan/2,22 TL kazanın (Harcanan her 1,00 TL = 1 puan, 1 puan = 0,02 TL indirim)
Ürününüz teslim edildiğinde, 2,22 TL değerinde kupona dönüştürülebilecek toplam 111 puan kazanacaksınız .
Sepetinize 500,00 TL lik ürün ekleyin Ücretsiz Gönderim kazanın!

Ücretsiz gönderim Yurtiçi KARGO ve UPS KARGO için geçerlidir. 

Doğal Fermante Sirke; 

Tamamen doğal yollarla fermente edilerek üretilmiş ve temiz meyvelerden yapılan sirke ise bedenimize şifa sağlayacaktır.  Sanayi tipi üretimde 2-3 aylık sirkeleşme süreci birkaç güne düşürülmekte hatta hatta saf asetik asit seyreltilerek de sirke üretimi yapılmaktadır. Böyle bir durumda ise doğal bir fermantasyondan söz etmek mümkün değildir.  

-Doğal olarak yapılan sirke bir fermantasyon  ürünüdür. Ev yapımı sirke, doğal olarak yapılan ve fermantasyonun tamamlanan sirkedir.  Fabrikasyon (endüstriyel) sirkeler kadar güçlü bir kokuya ve tada sahip olmayacaktır ve tadını kullanılan meyvenin aromasından almaktadır. 

-Sirke şişesinin alt kısmında tortu birikmesi sirkenin doğal yollarla fermantasyanın yapıldığını anlamının yolundan birisidir. 

-Sirke parlak, berrak ve içerisinde hiçbir tortu yok ve yoğun asetik asit kokusu bırakıyorsa o sirkenin doğallığından söz etmek mümkün değildir. 

-Sirke şişesi çalkaladığınızda hafif köpük oluşup bulanıklaşıyor ise bu da doğal olduğunu gösteren bir emaredir. 

-Doğal fermantasyon ile üretilen sirkenin kapağı açıldıktan sonra hava ile teması sonrasında yüzeyinde tekrar sirke anası oluşabilir. Bu durum fermantasyonun devam ettiğini ve sirkenin doğal yolla üretildiğini gösterir. 

-Doğal fermantasyon ile üretilen sirke durdukca berraklaşır ve güzelleşir. Sirke ne kadar uzun süre bekletilir ise o kadar güzelleşir ve bu da sirkenin son kullanma tarihinin olmadığı anlamına gelir. Yani sirkenin son kullanma tarihi yoktur. 

Alıç Sirkesi 

Beslenmeden temizliğe çok yönlü bir ev yardımcısı olan alıç sirkesi çok kullanılan sirkelerin başında geliyor. Alıç sirkesini sağlık açısından önemli kılan ise içerisinde bol C vitamini, potasyum, kalsiyum ve sodyum bulundurması. Bu yararlı sirkenin tadı da bir o kadar güzel.   

Alıç Sirkesi Faydaları;

Alıç sirkesinin faydaları arasında yüksek tansiyonu düşürmesi, kolesterol seviyesini de dengeler. Güçlü bir antioksidan kaynağıdır. Antioksidanların kalp rahatsızlığını azalttığı, kalp krizi ve felç riskini düşürdüğüne dair düşünceler bulunmaktadır. Bu nedenle antioksidan içeriği yüksek besinler tüketmek kalp rahatsızlıklarına yakalanma oranını düşürebilir. 

8682655055271
93 Adet

-------------

Yorumlar

Şu an müşteri yorumu yok.

Yorumunuzu yazın

Organik Sertifikalı Alıç Sirkesi 1000 ML.

Alıç Sirkesi Doğal Fermante. 

Ev Yapımıdır.

Ana maya kullanılarak Üretilmiştir. 

Yorumunuzu yazın
-

Bunlarıda beğenebilirsiniz

Tükendi
Pekmez ve Marmelat

Köknar Pekmezi 

İçerik, Köknar Kozalağı şırası, pancar şekeri, limon tuzu

Az miktarda pancar şekeri kullanıldığından dolayı, Köknar şırası özünün acılığını verir. Bu şekilde tüketemeyenler bal veya elma pekmezi ilave ederek tüketebilirler.