• -13%
  • Yeni
Devrekani Deva Çam Pekmezi 750g Kastamonu Depo 65,25 TL
  • Devrekani Deva Çam Pekmezi 750g Kastamonu Depo 65,25 TL
  • Devrekani Deva Çam Pekmezi 750g Kastamonu Depo 65,25 TL
Çam Pekmezi 750g
65,25 TL 13% İndirim
75,00 TL
3263 puana ÜCRETSİZ 3263 puana ÜCRETSİZ

Çam (Kozalak) Pekmezi 

İçerik, Çam Kozalağı şırası, pancar şekeri, limon tuzu

Miktar

Favori listesine ekle

>65 puan/1,30 TL kazanın 65 puan/1,30 TL kazanın (Harcanan her 1,00 TL = 1 puan, 1 puan = 0,02 TL indirim)
Ürününüz teslim edildiğinde, 1,30 TL değerinde kupona dönüştürülebilecek toplam 65 puan kazanacaksınız .
Sepetinize 150,00 TL lik ürün ekleyin Ücretsiz Gönderim kazanın!

Ücretsiz Kargo SÜRAT ve UPS KARGO için geçerlidir. 

Çam Pekmezi Nasıl Muhafaza Edilir?

Pekmez ve marmelat gibi ürünlerin muhafazasında dikkat edilmesi gereken ilk nokta mutlaka serin bir yerde muhfazasıdır. Fazlaca sıcaklığa maruz kalan bu tür ürünler şekerlenip bozulabilir. 

Buzdolabı veya serin bir yer ürününüzü saklamak için en uygun alanlardır. Ürünü hava almayacak şekilde saklanması da önemlidir. 

Çam Kozalağı Pekmezinin Faydaları Nelerdir?

Solunum Rahatsızlıkları: Çam kozalağı pekmezi, öksürmede, balgam, bronşit gibi hastalıklarda şifa sunmaktadır. Özellikle astım rahatsızlıklarında, tedavi edici bir etkiye sahiptir.

Akciğer Sorunları: Çam Kozalağı Pekmezi, akciğerin temizlenmesine yardımcı olur. Vücudun gerekli olan mineralleri karşılamasından dolayı akciğer rahatsızlıklarına neden olan ve sigara gibi zehirli dumanların kalıcı zararlarını ortadan kaldırmaktadır.

Grip ve Nezle:  Bugün birçok doktor ve uzman bilim insanları Çam kozalağının işlenmesi, yağının çıkartılması ya da pekmez (reçel) yapılmasıyla ve tüketilmesi halinde tüm kış boyunca hastalık geçirmeyeceğini belirtmektedirler. Bağışıklığı arttıran bir etkiye sahip olan Çam Kozalağı, nadir bulunan özel bileşenleri içeriğinde barındırmaktadır.

Çam kozalaklarında bulunan Pinen solunum kaynaklı sorunların tedavisinde, Öksürme, bronşit, boğaz ağrıları, nefes darlığı gibi sorunları tedavisine yardımcı olur. 

Akciğeri temizler, nefes almada çekilen rahatsızlıkları giderir. Bağışık sistemini güçlendirir. Hastalık yayıcı mikroplara karşı vücudun daha dinç kalmasını sağlar. 

Psikolojik sorunlardan kaynaklı salgılanan hormonlarda kişinin daha rahat hissetmesini sağlamaktadır. İnsan metabolizmasını düzene sokar, uyku sorunlarına çözüm getirir. 

Odaklanma kabiliyetini arttırır. Cildi gençleştirir, kış aylarında hastalıklara yakalanma riskini düşürür.  Nezle, grip ve diğer bulaşıcı hastalıkları önler, Vücudun yenilenmesini ve performansının artmasına yardımcı olur,  Ayrıca doğallığın en muhteşem şifasının bir örneğidir, Solunum yolu hastalıklarına da mükemmel bir derecede iyi geldiği bilinmektedir.

8682655055578
4 Adet

-------------

Yorumlar

Şu an müşteri yorumu yok.

Yorumunuzu yazın

Çam Pekmezi 750g

Çam (Kozalak) Pekmezi 

İçerik, Çam Kozalağı şırası, pancar şekeri, limon tuzu

Yorumunuzu yazın