• Yeni
Hünnap Marmelatı 750 Ml 40,00 TL - Kastamonu Depo
 • Hünnap Marmelatı 750 Ml 40,00 TL - Kastamonu Depo
Hünnap Marmelatı 750 Ml

Hünnap Pekmezi: hünnap ağacının meyvesinden elde edilen bir pekmez çeşididir. Hünnap ağacı sarı renkli çiçekleri olan ve bahar ayında çiçekleri, açan bir ağaçtır. Hünnap meyvesi halk arasında çiğde olarak tanınmaktadır.

Miktar

Favori listesine ekle

>40 puan/0,80 TL kazanın 40 puan/0,80 TL kazanın (Harcanan her 1,00 TL = 1 puan, 1 puan = 0,02 TL indirim)
Ürününüz teslim edildiğinde, 0,80 TL değerinde kupona dönüştürülebilecek toplam 40 puan kazanacaksınız .
Sepetinize 200,00 TL lik ürün ekleyin Ücretsiz Gönderim kazanın!

Ücretsiz gönderim SÜRAT ve UPS KARGO için geçerlidir. 

Hünnap pekmezi yaşlanma karşıtı bir besindir. Vücudu yaşlılık belirtilerine karşı korur ve vücudun zinde kalmasını sağlar. Ayrıca düzenli olarak kullanıldığında kişiyi gençleştirdiği bilinmektedir.

Hünnap Pekmezinin Faydaları:

 • Hünnap pekmezi içeriğinde bol miktarda C vitamini içermektedir. Bu özelliği ile hünnap pekmezi bağışıklık sistemini güçlendirerek özellikle kış hastalıklarına karşı vücudu korumaktadır. Bağışıklık sisteminin güçlenmesi vücuda dayanıklılık ve direnç sağlar bu nedenle bir çok hastalığın vücutta oluşma riskini hünnap pekmezi düşürmektedir.

 • Hünnap pekmezi bileşenlerinde pektin, tanen ve şeker barındırmaktadır. Bu değerler kişiyi soğuk havalara karşı korumaktadır. İnsan vücudunda çabuk üşümeyi engelleyen bu değerler soğuk havanın vücuda işlemesini ve hastalık oluşmasını engellemektedir.

 • Hünnap pekmezi vücuda enerji veren bir besindir. Vücutta devamlı olarak hissedilen yorgunluk, bitkinlik ve halsizlik şikayetleri hünnap pekmezi ile son bulmaktadır.

 • Hünnap pekmezi vücutta bulunan kanı temizlemesi ile de bilinmektedir. Kanın temizlenmesi hastaya genel olrak sağlık verir. Bunun yanı sıra hasta vücudunda rahatlama hisseder.

 • Hünnap pekmezi diyabet sorunları yaşayanlar ve şeker hastalığı problemi yaşayanlar için faydalıdır.

 • Hünnap pekmezi öksürüğe karşı olumlu sonuçlar vermektedir. Bronşit ve astım hastaları içinde faydalı olduğu söylenmektedir. Hünnap pekmezi göğsü yumuşatarak öksürüğün azalmasını sağlar, ayrıca öksürük sırasında balgam hissedilmesi de hünnap pekmezi le iyileştirilmektedir. Çünkü hünnap pekmezinin balgam söktürücü özelliği bulunmaktadır.

 • Bir diğer özelliği de kabızlık problemini gidermesidir. Bağırsakların düzenli ve daha hızlı bir şekilde çalışmasına fayda sağlayan hünnap pekmezi kişideki kabızlık problemini tamamen gidermektedir.

 • Hünnap pekmezi herhangi bir nedenle oluşan idrar tutukluklarını giderir. Bu pekmezin düzenli tüketildiğinde idrar söktürücü etkisi vardır.

 • Özellikle kış aylarında toplumda sıkça görülen nezle ve soğuk algınlığı gibi hastalıklara karşı vücudu korumaktadır ve vücuda dayanıklılık sağlamaktadır.

 • Kalp ve damar hastalıklarının oluşma riskini engellemektedir. Şayet kişide kalp ve damar hastalıkları var ise hastalığa iyi geldiği söylenmektedir.

 • Yüksek tansiyon hastalıklarına iyi geldiği söylenmektedir. Ayrıca tansiyonda yaşanan dalgalanmalarında önüne geçmektedir.

-------------

Yorumlar

Şu an müşteri yorumu yok.

Yorumunuzu yazın

Hünnap Marmelatı 750 Ml

Hünnap Pekmezi: hünnap ağacının meyvesinden elde edilen bir pekmez çeşididir. Hünnap ağacı sarı renkli çiçekleri olan ve bahar ayında çiçekleri, açan bir ağaçtır. Hünnap meyvesi halk arasında çiğde olarak tanınmaktadır.

Yorumunuzu yazın
-