Blog

Kastamonu Gazetesinden Yer Alan Haberimiz

Kastamonu Gazetesinden Yer Alan Haberimiz

Devrekani Yem AŞ.’nin iştiraki Devrekani DEVA Gıda, Siyez ürünleri üretim paketleme satış faaliyetleri kapsamında ORGANİK ÜRÜN İŞLEME TESİSİ kurdu ve organik “ürün işleme sertifikası” aldı.

Devrekani’de “DEVREKANİ DEVA” markasıyla siyez ürünleri üretim paketleme ve satış faaliyetinde bulunan Devrekani Deva Gıda San.ve Tic. Ltd.Şti müdürü Yahya Çirişoğlu şirket faaliyetleri ile ilgili bir basın açıklaması yaptı.

Yahya Çirişoğlu yaptığı açıklamada:

“Bölgemizin önemli kuruluşlarından DEVREKANİ YEM FABRİKASI’NIN sahibi Devrekani Yem Gıda A.Ş.nin iştiraki olan şirketimiz siyez ve diğer doğal ürünler üretim paketleme satış faaliyetine Eylül 2019’ da başladı. Siyez buğdayı üretiminin tam merkezinde, belli başlı; siyez unu, siyez bulguru, siyez tarhanası üretim paketleme satış faaliyetini yürütüyoruz.

Mütevazi imkanlar, ekonomik kiriz şartlarına rağmen üretim ve tesisleşmede ciddi mesafe kaydettik. Siyezin kabuk soyma, temizleme ayrıştırma tesisi ve un değirmenimiz için “Organik ürün işeme sertifikası” aldık. Organik siyez ürünleri elde etme hususunda kendimiz organik ürün yaptığımız gibi organik siyez üreten müşterilerimize “organik ürün işleme” hizmeti vermeye başladık.

Siyez buğdayının ve ürünlerinin üretim ve pazarlama faaliyetlerinin geliştirilmesi Kastamonu ekonomisine önemli katkılar sağlayacak potansiyele sahip. Biz bu potansiyelin geliştirilmesi için değerli ortaklarımızın fedakarlığı ile kriz şartlarına rağmen tesisleşmeye yatırım yaptık. Dünya ve ülke olarak maruz kaldığımız Koronavirüs salgın hastalığı tehdidine karşı, sağlıklı bireyler ve sağlıklı toplum için İYİ BESLENME ve İYİ, KALİTELİ BESİN günümüzün en önemli değerlerinden biridir. Siyez ürünleri ve bunların organik vasıflıları bu değerin herhalde en önemli unsurlarından biridir. Bu bakımdan yaptığımız işi hem şitketimiz hem de bölge kalkınmasına bir katkı olması bakımından önemli buluyoruz.

Siyez ve diğer doğal bazı ürünlerin Pazarlama-Satış faaliyetleri için iyi bir pazarlama ekibiyle çalışıyoruz. Ve www.devrekanideva.com ve www.kastamonudepo.com  isimli iki e-ticaret sitemizle de perakende satış faaliyetlerimiz devam etmektedir. “

Gizlilik Politikamız çerçevesinde bu web sitesi, web sitemizde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezleri kullanır.

Oturum Aç

Menü

Sepetiniz

Sepetinizde başka ürün yok